Park Müşavir

Park Müşavir

Park Müşavir

PARK MÜŞAVİR e-Arşiv Paneli üzerinden LUCA-ORKA-ZİRVE programlarına fatura verileri aktarabilir ,
e-Fatura mükellefiyeti olan ve e-Fatura mükellefi olmayan , 2.000,00/5.000,00 TL üstü e-Arşiv fatura düzenleme zorunluluğu olan tüm
mükelleflerinizi tek ekrandan tüm işlemlerini yapabilir , yönetebilir , maliye e-tebligatlarını anlık takip edebilirsiniz.

LUCA

Park e-Fatura mükellefi olan tüm mükelleflerinizin faturalarını PARK E-FATURA PORTAL içerisinden LUCA ÜYE numaranız ile eşleştirerek, faturaları hızlı ve güvenli şekilde genel LUCA muhasebe aktarımını sorunsuz yapabilirsiniz.

ZİRVE

PARK MÜŞAVİR E-ARŞİV PANELİ üzerinden mükelleflerinizin faturalarını ZİRVE programına fatura verilerinizi hızlı ve güvenli olarak aktarabilirsiniz .

ORKA

PARK MÜŞAVİR E-ARŞİV PANELİ üzerinden ORKA programı ile API entegrasyonu sayesinde , fatura muhasebe fiş aktarabilirsiniz. E-Arşiv Paneli üzerinde ORKA Fatura Aktarımı başlığı altında işlemler yapılabilmesi için , ORKA üzerinden API KEY alınması gerekmektedir , temin ettiğiniz API KEY ORKA HESAP PLANI altına eklenmesi gerekir.

Diğer Bilgiler

Park Müşavir ile;

Mali Müşavir kolay ve güvenli aktarır

 

Park e-Fatura mükellefi olan tüm mükelleflerinizin faturalarını PARK MÜŞAVİR uygulama içerisinden LUCA ÜYE numaranız ile eşleştiriyoruz, bu sayede mükelleflerinizin faturaları hızlı ve güvenli şekilde genel muhasebe aktarımını sorunsuz yapabilirsiniz.

Mükellef kolay ve güvenli aktarır

Park Entegrasyon e-Fatura mükellefi olan kullanıcı, muhasebe veya genel muhasebe aktarımı için PARK PORTAL üzerinden LUCA ÜYE NUMARASI ile eşleştirilmiş olan LUCA programına tüm faturalarını muhasebeleştirmek için NETTECAP üzerinden hızlı ve güvenli şekilde aktarabilir.

Park Müşavir Nasıl İndirilir

Park müşavir uygulamasını https://efpconnector.parkentegrasyon.com.tr/EBelge/setup.exe indirebilirsiniz, kurulum tamamlandıktan sonra e-Fatura mükellefi olan, olmayan, tüm mükelleflerinizin İVD (İnteraktif Vergi Dairesi) Kullanıcı bilgilerini girdikten sonra mükellef bilgileri otomatik olarak gelir ve kolayca tanımlama yapabilirsiniz, mükelleflerinizin tamamının yönetimini aşağıda belirtilen panel özelliklerinden faydalanarak yönetebilirsiniz.

Neler Yapabilirsiniz ?

WS – API entegrasyonu

e-Posta – sms gönderim

e-Arşiv fatura XML , PDF , Excel indirme

e-Arşiv Fatura görüntüleme

e-Arşiv Fatura gönderme

İptal itiraz talep oluşturma

İptal, İtiraz Kabul etme /ret etme

Düzenlenen Faturaları listeleme

Excel formatında fatura yükleme

Cari, stok ve adres defteri

VKN, TCKN otomatik gelir