Hakkımızda

Hakkımızda

Gözümüz Yıldızlarda

Park Entegrasyon, altyapı konusunda en son teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerine ve iş ortaklarına hızlı, güvenilir ve kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Hikayemiz

Park Entegrasyon, 17 yıllık yazılım ve teknoloji tecrübesi ile E-Dönüşüm ve Bilişim Hizmetleri alanında çalışmak üzere kurulmuş, ilk günden itibaren “Doğrudan Hedefe” sloganı ile

Teknoloji

Yazılım teknolojilerini kullanarak geliştirdiği ürünleri sunduğu katma değerli hizmetler ile kullanan Park ekibi; teknolojik gelişmeleri takip ederek, akademik bir yaklaşımla proje temelinde ürün geliştirmektedir.

PARK Entegrasyon E-Dönüşüm ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. .24 Ağustos 2017 tarihinde İstanbul’da kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır.

Tüm altyapı ve test süreçlerini başarıyla tamamlayarak gerekli tüm kurum ve kuruluşlar tarafından denetimleri tamamlanmış olan Park Entegrasyon A.Ş.,Eylül 2017 tarihinde Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından E-Fatura Özel Entegratörü olarak ilan edilmiştir.

Park Entegrasyon, altyapı konusunda en son teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerine ve iş ortaklarına hızlı, güvenilir ve kesintisiz hizmet sunmaktadır. Park Entegrasyon, 5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu kapsamında nitelikli elektronik sertifika hizmetlerini sunmakla beraber, elektronik imza ve elektronik sertifika alanlarında yazılım ve ürün geliştirme faaliyetleri ile e-imza entegrasyon çalışmaları da yürütmektedir.

İstanbul Merkez ofisinde son teknoloji, güvenilir ve güçlü altyapısı ile Park Entegrasyon, Türkiye genelinde yaygın hizmet ağı ile her geçen gün sektördeki konumunu güçlendirmektedir.