Teknoloji

Teknoloji

Yazılım teknolojilerini kullanarak geliştirdiği ürünleri sunduğu katma değerli hizmetler ile kullanan Park ekibi; teknolojik gelişmeleri takip ederek, akademik bir yaklaşımla proje temelinde ürün geliştirmektedir.

Hikayemiz

Park Entegrasyon, 17 yıllık yazılım ve teknoloji tecrübesi ile E-Dönüşüm ve Bilişim Hizmetleri alanında çalışmak üzere kurulmuş, ilk günden itibaren “Doğrudan Hedefe” sloganı ile

Vizyonumuz

Park Entegrasyon; Bilişim alanındaki uzmanlığını kullanarak, mevcut altyapısı ve işlem gücünü en iyi şekilde kullanarak yeni teknolojiler geliştirmeyi ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

PARK Entegrasyon E-Dönüşüm ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.

PARK Entegrasyon E-Dönüşüm ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. .24 Ağustos 2017 tarihinde İstanbul’da kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır.

Tüm altyapı ve test süreçlerini başarıyla tamamlayarak gerekli tüm kurum ve kuruluşlar tarafından denetimleri tamamlanmış olan Park Entegrasyon A.Ş.,Eylül 2017 tarihinde Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından E-Fatura Özel Entegratörü olarak ilan edilmiştir.

Park Entegrasyon, altyapı konusunda en son teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerine ve iş ortaklarına hızlı, güvenilir ve kesintisiz hizmet sunmaktadır. Park Entegrasyon, 5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu kapsamında nitelikli elektronik sertifika hizmetlerini sunmakla beraber, elektronik imza ve elektronik sertifika alanlarında yazılım ve ürün geliştirme faaliyetleri ile e-imza entegrasyon çalışmaları da yürütmektedir.

İstanbul Merkez ofisinde son teknoloji, güvenilir ve güçlü altyapısı ile Park Entegrasyon, Türkiye genelinde yaygın hizmet ağı ile her geçen gün sektördeki konumunu güçlendirmektedir.

PERFORMANS YÖNETİMİ

Park Entegrasyon şirketinde uygulanmakta olan performans yönetim sistemlerinin en önemli amacı çalışanlarımızın potansiyellerini en üst noktada geliştirip değerlendirilmelerini sağlamaktır.

Gözümüz Yıldızlarda

Park Entegrasyon, altyapı konusunda en son teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerine ve iş ortaklarına hızlı, güvenilir ve kesintisiz hizmet sunmaktadır.

  • Kalite
  • Güven

PARK ENTEGRASYON E-DÖNÜŞÜM VE BİLİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

ADRES: 5. MENEKŞE SOKAK NO:18 34077 GÖKTÜRK EYÜP / İSTANBUL
Telefon: 0212 322 3 777 / Fax: 0212 322 6 777 E-Posta: info@parkentegrasyon.com.tr

BAŞVURU FORM ÖRNEKLERİ

Başvuru form örneklerini
görmek için tıklayınız.

PARK ENTEGRASYON A.Ş

© 2018 parkentegrasyon.com.tr | Tüm Hakları Saklıdır.

© 2018 parkentegrasyon.com.tr | Tüm Hakları Saklıdır.
Yukarı
Devam et
Teknik WP Hattı
Park Entegrasyon Teknik WP Hattına hoş geldiniz. Bu kanal üzerinden sadece teknik destek sağlanmaktadır.